Aktivní akustika/ozvučení

Společnost Akustik Partner poskytuje odborné služby v oblasti aktivní akustiky/ozvučení.

Hledáte spolehlivou firmu, která má dlouholeté zkušenosti v oboru?

 

Vždy nabízíme efektivní řešení každé sjednané zakázky. Našimi partnery jsou pouze přední výrobci zvukových a světelných aparatur. Řídíme se požadavky a potřebami klientů. Chceme jim nabídnout to nejlepší. Hlavní prioritou jsou pro nás spokojení zákazníci, ke kterým přistupujeme vždy individuálně. Garantujeme precizní zvuk.

 

Dodáme Vám kompletní instalaci zvukové aparatury pro jakýkoliv prostor ať trvalou instalaci, nebo ozvučení jednotlivých eventů.

Nevíte si rady s ozvučením domácnosti, ozvučením kanceláře nebo komplexní akustikou interiéru? Vyzkoušejte naše kvalitní odborné služby. Klientům vždy nabízíme osobní přístup. Poskytujeme poradenství a komplexní konzultační činnost včetně konzultace problému, konzultace projektů, konzultace záměrů a technických řešení. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem. Jsme tady pro vás.

Dále se zaměřujeme na akustické analýzy a studie. Na základě dohody s klientem vypracováváme návrhy řešení ozvučení a návrhy akustických opatření. Objednejte si u nás zpracování řešení a zpracování projektů. Provádíme realizace opatření dílčí i komplexní – na klíč.

 

Také se zabýváme službami spojenými se stavební akustikou a prostorovou akustikou.

 

Aktivní akustika/ozvučení jedině od společnosti Akustik Partner!

Facebook