O nás

Provádíme komplexní služby spojené s akustikou a ozvučením prostoru

Naše společnost Akustik Partner byla založena výkonným umělcem a zvukařem Janem Priesterem, který na začátku svého působení v oboru poskytoval občasné poradenství a výpomoc s řešením akustiky. V současné době jsme úspěšná a renomovaná firma, která klade důraz na individuální přístup k zákazníkům a garantuje poskytování profesionálních služeb. Vždy nalezneme optimální řešení sjednané zakázky.

 

Vždy nám jde o vyřešení zadání, a proto se snažíme o vhled do problematiky ze všech úhlů a pozic. Tento přístup je velmi výkonným nástrojem pro zhodnocení možností a směřování akustických opatření.

V úzké spolupráci s renomovanými firmami, výrobci akustických materiálů a zvukových aparatur, Vám nabízíme efektivní řešení akustiky a vibrací. Pracujeme na základě nejnovějších poznatků v oboru.

 

S našimi partnery vyvíjíme nové materiály a systémy pro řešení specifických požadavků a potřeb zákazníků.

Od začátku našeho podnikání jsme naprojektovali a realizovali mnoho významných zakázek. Patří mezi ně hudební, postprodukční a domácí studia, kulturní sály, hudební kluby, školní a výukové prostory, kanceláře, rodinné domy a byty aj. Působíme nejen v celé České republice, ale také v zahraničí např. ve Francii, Německu, Irsku a na Maltě viz reference.

 

Akustika je velmi široký, mimořádně dynamicky se vyvíjející obor a to nás baví:-)

 

Nabízíme a realizujeme akustiku škol, akustiku domácností, akustiku kanceláří, akustiku průmyslu, akustiku zábavních prostorů a komplexní akustiku interiérů.

Zaměřujeme se na komplexní služby v oboru stavební akustika a vibrace (izolace prostor, antivibrační opatření aj.), prostorová akustika (řešení doby dozvuku, frekvenční odezvy, difuzity, akustické pohody) a aktivní akustika/ozvučení.

 

Mezi naše další činnosti patří akustické analýzy a studie, akustická měření, návrhy řešení ozvučení, návrhy akustických opatření a zpracování řešení, projekty, realizace opatření dílčí i komplexní – na klíč.

 

Dále se specializujeme na výrobu a distribuci akustických materiálů. Vyberte si z našeho širokého sortimentu. Nabízíme akustickou pěnu, zvukově izolační panely, akustické desky a další. Garantujeme vysokou kvalitu a bezkonkurenční účinnost opatření v oblasti akustiky a odhlučnění.

 

Hledáte odborníky na ozvučení a akustiku? Vyplňte náš poptávkový formulář nebo nám zavolejte či napište e-mail. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem.
Zákazníkům nabízíme řešení šité na míru, které přesně odpovídá jejich potřebám.

 

Naším cílem je tvorba příjemného a zdravého prostředí!

Naši partneři

Ing. Karel Šnajdr A.K.O.N.

Jaroslav Konopa – JK Technik

Nebojíme se výzev a vždy najdeme optimální řešení pro každého klienta. Řešíme také specifické a nestandardní požadavky.

Spolehněte se na společnost Akustik Partner!

Facebook